Budapesti Országos táncversenyen

Arany minősítést kapott

• Németh Kinga 3.b

• Antoni Botond 3.b

• Békési Zsombor 3.b

Gratulálunk!

Fantasztik Gires Rock&Show Start A

Arany minősítés

• Horváth Diána 3.a

• Szilágyi Lili 3.a

• Németh Kinga 3.b

Gratulálunk!

Batta Mix Rock&Show Start A

Arany minősítés

Páros kategória

• Szilágyi Lili 3.a

• Békési Zsombor 3.b

• Antoni Botond 3.b

Gratulálunk!

Örökség Gyermek és Ifjúság , Néptánc Fesztivál Tatabánya CsemeteForrás Néptáncegyüttes

Kiemelt Arany minősítés

• Józsa Gréta 4.a

• Tézsla Petra 4.b

• Bamberger Dóra 4.b

• Szabó Zoé 4.b

Gratulálunk!

Kecskeméten az Országos dzsúdóversenyen a kategóriájában

2. hely

• Csák Zétény 4.a

Gratulálunk!

Szivacs kumite

3. hely

Egyéni katában

2. hely

Csapat katában

2. hely

• Pusztai Domonkos 1.b

Gratulálunk!

CER TIFICFITE gyermek D formáció SCREAM

5. hely

• Jencsel Réka 3.a

• Kürti Vanessza 3.b

Gratulálunk!

Fudokán kupa 9 éves fiú KATA

3. hely

Fudokán kupa 9 éves fiú szivacs KUMITE

1. hely

• Kolbert Arnold 3.a

Gratulálunk!

Fudokán kupa 9 éves lány szivacs KUMITE

3.hely

Fudokán kupa 9 éves lány csapat KATA

2. hely

Fudokán kupa 9 éves lány KATA

3.hely

• Németh Anna 3.a

Gratulálunk!

OTP BANK Bozsik program

Legügyesebb játékosa

• Mata Dániel 4.a

Gratulálunk!

A III. Kőrösi atlétikai napokon III. korcsoportos fiú csapat

3. hely

Csapat tagjai:

• Bereczki Dániel 6.a

• Józsa Gábor 6.a

• Nagy Ákos 6.a

• Tóth Bálint 6.a

Gratulálunk!

A III. Kőrösi atlétikai napokon IV. korcsoportos lány csapat

4. hely

Csapat tagjai:

• Barta Kinga 7.b

• Boros Boglárka 8.c

• Kovács Kinga 7.b

• Riskó Dorka 7.a

Gratulálunk!

A III. Kőrösi atlétikai napokon III. korcsoportos lány csapat

4. hely

Csapat tagjai:

• Kovács Villő 6.b

• Sipos Réka 6.b

• Szilágyi Lili 6.b

• Tokics Rita 6.a

Gratulálunk!

A III. Kőrösi atlétikai napokon IV. korcsoportos fiú csapat

4. hely

Csapat tagjai:

• Bozi Tamás 7.a

• Kopasz Zoltán 7.a

• Nagy-Pápay Vincent 7.b

• Strbik Levente 7.b

Gratulálunk!

„A” kategóriás úszó DIÁKOLIMPIA országos döntő-Győr

100 m fiú gyors

5. hely

100 m fiú hát

4. hely

• Marosi Bálint 8.b

100 m lány gyors

11. hely

50 m lány gyors

4. hely

• Jánosi Noémi 8.b

50 m fiú mell

8. hely

• Sebrek Kristóf 8.b

200 m lány hát

15. hely

200 m lány gyors

11. hely

• Pestenácz Boglár 7.a

Gratulálunk!

Húsvétváró úszóverseny Százhalombatta

50 m gyors

12. hely

• Molnár Noel 2.b

50 m mell

12. hely

• Pestenácz Bíbor 3.a

100 m gyors

3. hely

100 m vegyes

5. hely

• Nikolicza Gergő 3.b

100 m vegyes

6.hely

100 m hát

7. hely

• Németh Andor 3.b

100 m mell

12. hely

• Gröb Ábel 3.b

100 m gyors

7. hely

100 m mell

6.hely

• Nagy Nimród 4.a

100 m mell

8. hely

100 m hát

8. hely

• Vértesi Levente 4.a

Gratulálunk!

Országos dzsúdóversenyen a Pápa kupán a 33 kg-sok között

1. hely

• Csák Zétény 4.a

Gratulálunk!

MTMSZ Magyar Bajnokságon a Rock and Girls SZTC Táncszakosztály

4. hely

• Iváncsevics Flóra 4.a

Gratulálunk!

Magyar Látványostánc Sportszövetség Budapesti Területi Kvalifikáció

Arany „B” kategória

• Nagy András 6.b

Gratulálunk!

Körzeti Diákolimpia labdarúgás I. kcs.

1. hely

Csapat tagjai:

• Bana Botond 2.a

• Csendes Mátyás 2.a

• Józsa Mátyás 2.a

• Juhász Bálint 2.a

• Oláh Kevin 1.a

• Ráb Levente 1.a

• Zsiborács Patrik 2.a

• Oláh Bence 2.b

• Karácsony Tibor 2.b

Gratulálunk!

Körzeti Diákolimpia labdarúgás III. kcs.

3. hely

Csapat tagjai:

• Baksa Konrád 6.a

• Bereczki Dániel 6.a

• Horváth Bence 6.a

• Jakus Olivér 6.a

• Józsa Gábor 6.a

• Major Milán 5.b

• Szabó-Kertész Levente 5.b

• Szigetvári Róbert 5.b

Gratulálunk!

Körzeti Diákolimpia labdarúgás III. kcs.

2. hely

Csapat tagjai:

• Besenyődi Balázs 4.b

• Fribért Alex 4.a

• Kiss Ruben 4.a

• Mata Dániel 4.a

• Nagy Noel 4.a

• Ráb Csanád 3.b

• Rakvács Áron 4.a

• Szabó Roland 3.b

• Zsiborács Márk 4.b

• Tóth Dominik 5.a

Gratulálunk!

I. SKI MSZ Kohai kupán KIHON versenyszámban

1. hely

KUMITE versenyszámban

3.hely

• Kolbert Arnold 3.a

Gratulálunk!

OTP Bank BOZSIK-PROGRAM keretén belül megrendezett focibajnokságon:

Legügyesebb játékos

• Szabó Roland 3.b

Gratulálunk!

OTP BANK Bozsik – program

Legügyesebb játékosa

• Rakvács Áron 4.a

Legügyesebb kapusa

• Nagy Noel 4.a

Gratulálunk!

Budapesti Területi Kvalifikáció Az igazi Rio Iringo TáncSport Egyesület 4. Tánctermi táncok 4.4 Latin-amerikai/karib alapú társastánc pár nélkül – Gyermek – Formáció kategóriában:

Ezüst B minősítést kapott

• Tehenics Zsóka 5.b

• Bodnár Barbara 3.a

• László – Joó Gréti 2.b

Gratulálunk!

Nagykőrösön rendezett nemzetközi mezőnyű Kőrös kupán Dzsúdó sportágban:

3. hely

• Csák Zsolt Zétény 4.a

Gratulálunk!

A III. kcs-os leány kosárlabda Diákolimpia Megyei Területi Döntőjén:

4. hely

Csapat tagjai:

• Bana Boglárka 5.a

• Mózsi Villő 5.b

• Petneházi Luca 5.b

• Bernáth Lili 6.a

• Erdei-Tóth Anna 6.a

• Iváncsevics Nóra 6.a

• László Csenge 6.b

• Németh Petra 6.b

• Sipos Réka 6.b

• Veress Andrea 6.b

• Darufalvi Eszter 7.a

Gratulálunk!

Szalai János Úszó Emlékverseny 2019. február 16-17.

11. hely 50 gyors

7. hely 100 gyors

• Molnár Noel 2. b

8. hely 50 hát

7. hely 50 mell

• Pestenácz Bíbor Panna 3.a

9. hely 50 és 100 mell

• Grőb Ábel 3.b

2. hely 200 gyors

4. hely 50 pillanghó

• Nikolicza Gergő 3.b

3. hely 50 és 100 hát

• Németh Andor 3.b

11. hely 100 gyors

14. hely 100 mell

• Nagy Nimród 4.a

13. hely 50 mell

16. hely 100 mell

• Vértesi Levente 4.a

6. hely 50 hát

7. hely 50 mell

• Sebrek Enikő 5.a

1. hely 50 és 100 mell

3. hely 50 hát

• Kellner Gábor 5.a

7. hely 50 pillangó és 50 mell

• Arányi Márk 5.a

1. hely 100 hát

4. hely 100gyors és 100 vegyes

• Pestenácz Bíbor Panna 3.a

6. hely 50 pillangó

7. hely 100 vegyes

• Kellner Viktória 7.b

22. hely 100 gyors

• Karner Márton 7.b

10. hely 100 vegyes

• Rupics Bendegúz

6. hely 50 hát

• Sebrek Kristóf 8.b

2. hely 50 mell

5. hely 100 mell

• Nagy Szonja 8.a

1.hely 100 vegyes és 100 gyors

2. hely 200 vegyes és 100 pillangó

• Marosi Bálint 8.b

1. hely 4x50 m lány gyorsváltó

• tagja volt: Pestenácz Bíbor 3.a

2. hely 4x50 m fiú gyorsváltó

• tagja volt: Molnár Noel 2.b

5. hely 4x50 m fiú vegyesváltó

• tagjai voltak: Nikollicza Gergő 3.b, Németh Andor 3.b, Kellner Gábor 5.a

6. hely 4x50 m fiú vegyesváltó

• tagjai voltak: Nagy Nimród 4.a, Vértesi Levente 4.a

4. hely 4x50 m fiú vegyesváltó

• tagja volt: Rupics Bendegúz 7.b

1. hely 4x50 m fiú vegyesváltó

• tagjai voltak: Marosi Bálint 8.b, Sebrek Kristóf 8.b

Gratulálunk!

Fiú IV. korcsoport kézilabda csapata

2. hely

Csapat tagjai:

• Bálint Botond 6.a

• Becskereki Alex 7.b

• Bozi Tamás 7.a

• Door Dániel Felicián 6.a

• Erdősi Balázs 8.b

• Karner Márton 7.b

• Kopasz Dávid 7.a

• Krisneider Péter 7.b

• Molnár Máté 8.b

• Riskó Bence Zoltán 8.c

• Rupics Bendegúz 7.b

• Strbik Levente 7.b

• Szalkai Tamás Vangelisz 7.b

Gratulálunk!

XVI. Országos Amatőr, Fél-Profi és Profi Ifjúsági Táncművészeti Versenyen

Ezüst fokozat

• Iváncsevics Flóra 4.a

Gratulálunk!

Farsangi Teremlabdarúgó tornán Ercsiben

2. hely

• Ráb Csanád 3.b

• Szabó Roland 3.b

Gratulálunk! 

Kölyöksárkányok viadala gyermek, ifjúsági, felnőtt és szenior barátok megmérettetésének Karate Versenyén:

9-10 éves fiú KATA

2. hely

• Kun Gergely 4.b

9-10 éves fiú KUMITE KIHON

3. hely

• Kun Gergely 4.b

9-10 éves fiú KIHON

3. hely

• Kun Gergely 4.b

Gratulálunk!

9-10 éves fiú KATA

1. hely

• Kolbert Arnold 3.a

9-10 éves fiú KUMITE KIHON

1. hely

• Kolbert Arnold 3.a

9-10 éves fiú KIHON

1. hely

• Kolbert Arnold 3.a

Gratulálunk!

Iskolánkban rendeztük meg a III. korcsoportos kosárlabda diákolimpia fiú és leány körzeti fordulóját, ahol a fiúk a 2.helyen, a lányok pedig az 1., továbbjutást érő helyen végeztek.

Gratulálunk!

A Magyar Fudokan Karate Szövetség vizsgaszabályzata alapján 3. gyakorlat övfokozat anyagából sikeres vizsgát tett:

Németh Anna 3.a

Gratulálunk! 

2018/2019. tanévi Országos Diákolimpia Sportlövészet
Légpisztoly 20 lövéses, Leány III-IV. korcsoport egyéniben

5. hely

Bencs Lilla 7.b

Gratulálunk!

III. TigrisekKarate Kupa versenyen Szivacs kumite versenyszámban

1. hely

Kolbert Arnold 2.a 

Erőnléti feladat versenyszámban 1. hely

Gratulálunk!

2018. december08 Százhalombatta Pest Megyei „Mikulás Kupa” úszóversenyen

Nikolicza Gergő 3.b

50 m pillangó 3.hely
4x50 m gyors váltó 2.hely

Németh Andor 3.b

50 m hát 2. hely
4x50m gyors váltó 3.hely

Grőb Ábel 3.b

4x50 m gyors váltó 3. hely

Pestenácz Bíbor 3.a

4x50 m gyors váltó 2. hely

Molnár Noel 2.b

4x50 m gyors váltó 2. hely

Nagy Nimród 4.a

4x50 m gyors váltó 2. hely

Vértesi Levente 4.a

4x50 m gyors váltó 3. hely

Sebrek Enikő 5.a

50 m lány gyors 3. hely
50 m lány mell 3. hely
50 m lány hát 3. hely
4x50 m gyors váltó 2. hely

Kellner Gábor 5.a

50 m fiú gyors 2. hely
50 m fiú mell 1. hely
50 m fiú hát 2. hely
50 m fiú pillangó 3. hely
4x50 m gyors váltó 2. hely

Pstenácz Boglár 7.a

100 m lány vegyes 3. hely
200m lány hát 2. hely

Jánosi Noémi 8.b

50 m gyors 1. hely
100 m gyors 3. hely

XIII. Cikluszáró felmérő versenyen 2018. december 14-16-á

Arányi Márk 5.a

200 m vegyes 7. hely

Kellner Gábor 5.a

50 m mell 3. hely
100 m mell 7. hely
200 m mell 4. hely

Pestenácz Boglár 7.a

200 m hát 6. hely
100 m hát 6. hely
100 m gyors 7. hely

Nagy Szonja 8.a

50 m mell 2. hely
100 m mell 4. hely
200 m mell 5. hely

Jánosi Noémi 8.b

50 m gyors 1. hely
100 m gyors 3. hely
50 m mell 4. hely
50m hát 5. hely

Gratulálunk!

Kézilabda Diákolimpia versenyen IV. korcsoportban lányok

3. hely

Csapat tagjai:

Bana Boglárka 5.a

Barta Kinga 7.b

Bencs Lilla 7.b

Bulath Szófia 6.a

Cseh Leilla 6.a

Dezamits Hanna 6.b

Gellák Fanni 7.b

Kellner Viktória 7.b

Kovács Kinga 7.b

Kuti Anna 7.a

Mórocz Anett 7.b

Mózsi Villő 5.b

Sándor Anna 7.b

Zoványi Noémi 7.b

Gratulálunk!

Kézilabda Diákolimpia versenyen IV. korcsoportban fiúk

2. hely

Csapat tagjai:

Becskereki Alex 7.b

Bozi Tamás 7.a

Cseh Dávid 7.b

Erdősi Balázs 8.b

Karner Márton 7.b

Kopasz Dávid 7.a

Kopasz Zoltán 7.a

Krisneider Péter 7.b

Kuzsel Kristóf 7.a

Molnár Máté 8.b

Nagy-Pápay Vincent 7.b

Riskó Bence 8.c

Rupics Bendegúz 7.b

Stribik Levente 7.b

Szalkai Tamás 7.b

Gratulálunk!

Kézilabda Diákolimpia versenyen III. korcsoportban lányok

3. hely

Csapat tagjai:

András Henrietta 6.b

Bana Boglárka 5.a

Buláth Szófia 6.a

Cseh Leilla 6.a

Dezamits Hanna 6.b

Dorogházi Csenge 6.b

Galambos Linett 6.b

Goldinger Kinga 6.a

Iváncsevics Nóra 6.a

Kis Rebeka 6.a

Mózsi Villő 5.b

Nagy Róza 6.a

Reichard Laura 6.a

Rumszauer Krisztina 6.a

Gratulálunk!

Kézilabda Diákolimpia versenyen III. korcsoportban fiúk

3. hely

Csapat tagjai:

Baksa Konrád 6.a

Bálint Botond 6.a

Bereczki Dániel 6.a

Cseh Dávid 7.b

Door Dániel 6.a

Horváth Bence 6.a

Jánky Donát 5.a

Major Milán 5.b

Nagy András 6.b

Nagy Balázs 6.a

Pallagi Barnabás 6.b

Puskás Tamás 5.b

Tóth Bálint 6.a

Gratulálunk!

Eötvös kosárlabda kupán

Iskolánk lány csapata:

2. hely

Iskolánk fiú csapata:

1. hely

Gratulálunk!

ÉTC kupa 2018 akrobatikus torna versenyen női páros kategóriában

1.hely

• Lovász Eszter 6.a

Gratulálunk!

Országos junior bajnokságon

2. hely

• Puskás András

• Szigeti Zsombor

Gratulálunk!

Goju-ryu Sziget Kupa versenyen lány Szivacs Kumite kategóriáben

1. hely

• Németh Anna 3.a

Gratulálunk!

Goju-ryu Sziget Kupa versenyen fiú Kata kategóriáben

2. hely

• Kasza Máté 3.b

Gratulálunk!

OTP Bozsik Program játékosaként kiemelkedő teljesítményt nyújtott:

• Ráb Csanád 3.b

Gratulálunk!

Hómenők kupa versenyen

18. hely

• Barnucz Brigitta Zsuzsanna 3.a

Gratulálunk!

Kiegészítő információk