Játék és tanulás!

„Az olyan ember, aki nem ért a számítógéphez, a XXI. században analfabétának fog számítani."
                                         (Teller Ede)

 

szamgepAz informatika szakkör nagyon népszerű iskolánkban.

A foglalkozások alatt lehetőségünk van informatikai ismereteink bővítésére. Begyakoroljuk a számítógép használatát. Tapasztalatokat szerezünk a grafika a szövegszerkesztés, a táblázatkezelés és bemutató készítés világában.

 

1Munkánk során megismerjük az Internet helyes használatát. Programozunk, interaktív táblán oldunk meg játékos, és gondolkodtató feladatokat.

 

Mi szerkesztjük az iskola internetes újságját is: Effektus News-t

Tudásunkat versenyeken kamatoztatjuk.

A 2018-2019.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

"HÓDítsd meg a biteket" nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen

Kishód kategóriában

7. hely

003 geller• Geller Írisz 4.b

 

Benjamin kategóriában

3. hely

002 erdei• Erdei-Tóth Anna 6.a

 

4. hely

001 jozsa• Józsa Gábor 6.a

 

7. hely

004 bernath• Bernáth Ábel 6.a

 

Kadét kategóriában

8. hely

005 bencs• Bencs Lilla 7.b

 

Gratulálunk!

Eötvös-heti Városi Számítástechnika versenyen iskolánk Duolingo csapata:

1. hely

Csapat tagjai:

• Márton Barnabás 8.a

• Köröskényi Eszter 8.b

• Nguyen Thien Kim 8.b

• Keresztényi Barnabás 8.c

Gratulálunk!

A 2017-2018.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

Boronkay Informatika Verseny döntőjében

10. hely

001• Józsa Gábor 5.a

 

 

oklevel0015• Felkészítő tanára: Ötvös Józsefné

 

 

Gratulálunk!

"HÓDítsd meg a biteket" nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen Benjámin kategóriában ne 2017Németh Eszter 6. b osztályos tanuló 7. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Az Eötvös-heti Városi Számítástechnika versenyen Uránusz csapatunk:

1. hely

Farkas Dániel Benedek 8.a

Bíró Norbert 8.b

Hallgató Levente 8.a

Petri - Kiss Bence 8.b

Gratulálunk!

A 2016-2017.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

a Biztonságos Internet Napra meghirdetett plakátversenyen

3. hely

Darufalvi Eszter 5.a- Vigyázz az interneten

• CUBES csapat iPhone alkotása
A csapat tagjai: Klemm Odett, Pestenácz Enikő, Söjtöri Lilla 8.b

Gratulálunk!

"HÓDítsd meg a biteket" nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen

okl bernathBernáth Ábel 4.a osztályos tanuló 5. helyezést és okl jozsaJózsa Gábor 4.a osztályos tanuló is 5. helyezést ért el.

Szépen teljesített nyújtott:

Benjámin kategóriában:

• Becskereki Alex 5.b

• Antoni Luca Krisztina 6.a

• Bencs Lilla 5.b

Kadét kategóriában:

• Tőke Péter 8.a

• Marosi Gergely 8.c

Gratulálunk!

A Városi Számítástechnika versenyen 2. helyezett lett a Lotus csapat

Sleisz Dániel 8.a

• Tőke Péter 8.a

• Marosi Gergely 8.c

• Soós Balázs 8.c

Gratulálunk!

A 2015-2016.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

Hallgató Levente 6.a osztályos a Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékversenyen 18. helyezést ért el.

Gratulálunk!

"HÓDítsd meg a biteket" nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen
Bencs LillaBencs Lilla 4.b osztályos tanuló 1helyezést és tokeTőke Péter 7.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

Szépen teljesített még: Mórocz Anett 4.b, Kellner Viktória 4.b, Fuszkó Dorina 4.a, Pestenácz Boglár 4.a, Bozi Tamás 4.a, Rácz Ádám 4.a, Márkus Balázs 8.a

Gratulálunk!

A Városi Számítástechnika versenyen 3. helyezett lett a Gróf András csapat

  • Kovács Dóra 8.a
  • Sas Bence 8.a
  • Kovács Réka 8.b
  • Szalahtdinov Fatek Márk 8.b

Gratulálunk!

A 2014-2015.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

toke ehod oklevelHódítsd meg a biteket nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen
Tőke Péter 6.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el.


Szépen teljesített még: Zöld Máté 7.a, Sas Bence 7.a, Kovács Réka 7.b, Fekete Béla 6.b, Soós Balázs 6.c, Hallgató Levente 5.a, Rédli Barna 5.a

Gratulálunk!

A Városi Számítástechnika versenyen 1. helyezett lett 4D Ram-ok a levegőben csapat

  • Dörnyei Döme 8.a
  • Hegyi Dávid 8.a
  • Kis Dávid 8.a
  • Szalai Dániel 8.a

Gratulálunk!

A 2013-2014.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

SOS1Hódítsd meg a biteket nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen
Soós Máté 6.b osztályos tanuló 3., Sas Bence 6.a osztályos tanuló 4.,
Soós Balázs 5.c osztályos tanuló 6., és Kováts Bence 8.a osztályos tanuló 9. helyezést ért el.

Gratulálunk!

A Városi Számítástechnika versenyenyen 1. helyezet lett Kenguru.NET csapat

  • Erdődi Zsófia 8.a
  • Kováts Bence 8.a
  • Nyers Dzseszika 8.a
  • Tőke Petra 8.a

Gratulálunk!

A 2012-2013.tanévben a legsikeresebb diáktársaink:

Etzl Benjámin 8.a osztályos a Gábor Dénes Számítástechnikai Emlékversenyen 4. és Garamszegi Fanni 8. a osztályos tanuló 11. helyezést ért el.

Gratulálunk!

Hódítsd meg a biteket nemzetközi informatikai és számítógép-készség versenyen
Kováts Bence 7.a osztályos tanuló 7. helyezést ért el.

Gratulálunk!

A Városi Számítástechnika versenyenyen 1. helyezet lett iTeam csapat:

  • Bögre Zsolt 8.a
  • Bukits Tamás 8.b
  • Etzl Benjámi 8.a
  • Puskás Kornél 8.a

Gratulálunk!

 

 

Kiegészítő információk