Suliváró az Eötvösben

tekiHagyományainkhoz híven az idei tanév második felében is színes programokkal várjuk az óvodásokat!

Január 22-én, iskolánk hagyományos programsorozatának első alkalmából az Öko-munkaközösség pedagógusainak szervezésében barkácsolással tölthették idejüket az ovisok. Az érdeklődő szülők köszöntése után bemutatkoztak a leendő elsős osztályok tanítói. Örömmel tapasztaltuk, hogy iskolánk több régi diákja immár szülőként, saját gyermekével tért vissza hozzánk.

 Ezt követően a pedagógusok kézműves foglalkozásra hívták az óvodásokat. Kis vendégeink szemmel láthatóan örültek, hogy bepillanthatnak a várva-várt iskolába, bátran igyekeztek a tantermekbe.

Amíg a gyerekek mesét hallgattak, kézműveskedtek, az iskolavezetés tagjai körbe vezették a szülőket az épületben. Iskolánk biológia szakos tanárnője bemutatta az ovisoknak diákjaink kis kedvenceit: két tengerimalacot és egy teknősbékát. Lehetőségük nyílt arra is, hogy megsimogassák, dédelgessék ezeket az állatokat.

Legközelebb február 5-én, a mohai tikverőzés farsangi néphagyományával ismerkedünk meg.

Várunk minden kedves érdeklődőt további programjainkon!

Kiegészítő információk