2019. március havi programja

  • március 01.

14,30 Filmklub a 3-7. évfolyamos tanulók számára

  • március 05.

14,30 Diáktanácsülés

14,00 Városi vers-és prózamondó verseny: 1-2. évfolyamos tanulók számára a Barátság Kulturális Központban

  • március 07.

Sulirádió 

  • március 08.

14,00 Városi vers-és prózamondó verseny: 3-4. évfolyamos tanulók számára a Barátság Kulturális Központban

  • március 11.

14,00 Városi vers-és prózamondó verseny: 5-6. évfolyamos tanulók számára a Barátság Kulturális Központban

17,00 Szülői értekezlet a Skóciába utazó tanulók szülei számára

  • március 13.

10,00-11,30 Városi ovis váltóverseny

16,30 Suliváró programsorozat- Angol nyelvi foglalkozás

  • március 14.

Boronkay Informatika Verseny 5-7. évfolyam II. ford.

Sulirádió

13,00 Március 15. Nemzeti ünnep. Iskolai ünnepély az aulában

14,00 Városi vers-és prózamondó verseny:7.-8. évfolyamos tanulók számára a Városi Gyermekkönyvtárban

  • március 18-22.

Fenntarthatósági és Happy témahét

  • március 18.

Sárga pólós nap

„Beporzás napja”- sárga póló

5. óra: Méhész előadása az alsó tagozatosoknak

6. óra: Méhész előadása a felső tagozatosoknak

14,00 Filmvetítés évfolyamszinten az alsó tagozatosoknak

14,00 Labdarúgó Diákolimpia IV. korcsoport - Sportpark

  • március 19.

Kék pólós nap

14,00-16,00 Öveges József Fizikaverseny 2. megyei forduló Budapest

  • március 20.

Piros pólós nap

7,50-13,20  Egészségnap

14,00 Labdarúgó Diákolimpia I. korcsoport - Sportpark

  • március 21.

Fehér pólós nap

Sulirádió

Nyílt nap a felső tagozatos tanulók szülei számára

Kémiai kísérletek bemutatása

14,00 Idegen nyelvi városi vers - és prózamondó verseny: 1-4. évfolyamos tanulók számára a Barátság Kulturális Központban

  • március 22.

Zöld pólós nap

8,35 Madárbarát Mini Tanösvény avatása

14,00 Idegen nyelvi városi vers - és prózamondó verseny:5-8. évfolyamos tanulók számára a Barátság Kulturális Központban

  • március 23.

8,45-13,00 Vízparti takarítási akció Harcsa Csárda-Kikötő-Csónakház

10,00 Kalmár László Matematika Verseny megyei forduló (3-8. évf.)

  • március 24.

10,00 Arany János magyar verseny - országos fordulója

  • március 25.

14,00 Labdarúgó Diákolimpia III. korcsoport – Óváros, VUK SE pálya

  • március 26.

Osztályképek készítése

  • március 27.

8,00-10,35 Nyílt nap a leendő első osztályos tanulók szülei számára 1-3. óra

14,00 Labdarúgó Diákolimpia II. korcsoport – Óváros, VUK SE pálya

  • március 28.

Sulirádió

  • március 29.

14,30 Filmklub a 3-7. évfolyamos tanulók számára


Százhalombatta, 2019. március 1.

   Rigó Katalin

intézményvezető

Kiegészítő információk