ÁLLATOK VILÁGNAPJA AZ EÖTVÖSBEN

allatok1Idén, október 5-én rendeztük meg tanulóink egyik kedvenc, már hagyománynak számító programját. Az állatok világnapja alkalmából rendezett délutánunkra minden gyermek behozhatta kisállatát. Most sem maradt el a bemutatóval egybekötött szépségverseny, így mindenki leadhatta szavazatát a neki leginkább tetsző házi kedvencre. A legnépszerűbb állatok gazdái kisebb jutalommal gazdagodhatnak. Sőt, az idei évben különdíjjal is jutalmazzuk azt, aki ugyan nem kapott annyi voksot, de valamiben mégis igazán különleges volt. Az eredményhirdetésre hétfő reggel kerül sor az aulában az egész iskola előtt, amit diákjaink nagy izgalommal várnak.

Láthattunk rengeteg kutyát és macskát, de ugyancsak szép számmal voltak hörcsögök, tengerimalacok, teknősbékák és nyuszik. Ráadásul még egeret és fürjeket is szemügyre vehettünk testközelből. Annak sem kellett csüggednie, aki valami oknál fogva nem tudta behozni kedvencét: fényképeiket egész álló nap csodálhatta az iskola apraja-nagyja aulánkban. A behozott kedvencek nagyon sok simogatást kaptak, és úgy tűnt, hogy a legtöbben élvezik a kitüntetett figyelmet. Néhány tanító néni képeket készített a programról, lelkes DÖK-ös felsőseink pedig végig segítették a szavazás lebonyolítását. A sok vidám, boldog arcot nézve elmondható, hogy most is mindenki nagyon jól érezte magát!

Karsai Eszter
      tanító

 

Kiegészítő információk